Miskolc a te helyed

Munkatársat keresünk

Finanszírozási ügyintéző

pozícióba.

A ViaRent Kft. egy nemzetközi, magyar tulajdonú vállalat. Nehézgépjárművek bérbeadásával foglalkozunk. Minden, amit az ügyfél kér, megvalósítjuk. Hűtős kell? Vagy billencs? Mezőgazdaság vagy építőipar? Mindenre találunk megoldást! Cégcsoportunk idén 31 éve van a piacon komoly fejtörést okozva az iparág egyéb szereplőinek, tartós növekedésünk pedig a covid alatt is töretlen maradt!

Feladatok:

  • Új és használt haszongépjárművek értékesítéséhez kapcsolódóan felmerült finanszírozási igények kielégítése független lízing értékesítőként, sikeres értékesítési ügyletek megkötésében való közreműködés
  • Az új és használt értékesítői csapat tagjainak támogatása az értékesítéshez kapcsolódó lízing ajánlatok elkészítése, finanszírozási tanácsadás ügyfeleink részére
  • Tárgyalásokon való részvétel, a kollégák támogatása lízing ügyletekben, sikeres ügyletek megkötése
  • Bankokkal történő egyeztetetés a lehető legjobb finanszírozási megoldás felkutatása, tárgyalása
  • ViaRent Kft esetében a gazdasági igazgatóval és az ágazatvezetőkkel együttműködésben a finanszírozási keretek meghatározása
  • Folyamatos kapcsolattartás a kereskedelmi vezetőkkel, a sales munkatársakkal, és a használt és új értékesítési ágazatban dolgozó valamennyi munkatárssal valamint ügyfeleinkkel
  • Kapcsolattartás a cégünkkel szerződésben álló bankokkal a banki ügyintézőkkel,
  • Pénzügyi ismeretinek folyamatos bővítése figyelve a piaci trendeket, kamatokat, gazdasági áramlást a magas minőségű ügyfélkiszolgálás érdekében
  • Eredményesség növelésében való részvétel pénzügyi megoldások felkínálásával, proaktív és innovatív attitűddel
  • Mindennemű szerződéses banki ügylet teljeskörű adminisztratív lebonyolítása az ajánlat kiadásától a finanszírozási ügylet zárásáig
  • Riportálás a vezetőség valamint a bankok felé

Elvárások:

  • Ügyfelekkel való tárgyalások során szerzett tapasztalat
  • Lízing értékesítési tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs képességek
  • Stratégiai gondolkodásmód; motivált, célorientált hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása

Előny:

  • Angol nyelv kommunikáció képes szint
  • Haszonjármű piac ismerete, finanszírozási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, jutalék
  • Bejárási költségtérítés
  • Munka ellátásához megfelelő eszközök (mobiltelefon, laptop)
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő munkakör
  • Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
  • Részvétel egy motivált, lendületes csapat fejlesztésében, az eredmények növelésében

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Finanszírozás
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

Ha eltudod képzelni magadat nálunk, akkor a "Jelentkezem" gombra kattintva, jelentkezhetsz hozzánk.

Cégnév: Viarent Kft.