Megváltozott munkaképességű

Feltöltés dátuma:

2022-03-03

Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Állás leírása

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.
keres
Export értékesítő
pozícióba kollégát.

Feladatok:

  • A vállalat külföldi piacának építése/bővítése
  • Részvétel a vállalat export kereskedelmi stratégiájának kialakításában és végrehajtásában
  • Külföldi kapcsolatok kiépítése
  • Külföldi utazások vállalása

Elvárások:

  • 3-5 éves kereskedelmi/értékesítési tapasztalat
  • Releváns szakmai tapasztalat export értékesítőként
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vezetői kompetenciák, vezetői ambíciók
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Agrármérnök végzettség
  • Külföldi kapcsolatok agrárium területén
  • Export kereskedelmi tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Karrierlehetőség
  • Kiemelkedő szakmai környezet
  • Stabil hátterű cégcsoport, folyamatos innovációk
  • Céges gépjármű
  • Igény esetén szolgálati lakás (Székesfehérváron)
  • Dolgozói kedvezmények

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező gyártó és forgalmazó Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el a ,,Jelentkezés" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03338@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: CSZS-3338
Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.