Takarmány alapanyagokat forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítő / üzletkötő (agrár területre)

Elvárások:

  • Agrár, kereskedelmi vagy gazdasági felsőfokú iskolai végzettség,
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,
  • Megfelelő elemzőképesség piaci trendek mezőgazdasági szempontú felismeréséhez és elemzéséhez,
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség,
  • Pozitív, problémamegoldó hozzáállás,
  • Tanulási képesség, újra való nyitottság,
  • Rendszerszemléletű gondolkodás,
  • Kezdeményező, elhivatott, tudatos, sikerorientált személyiség,
  • Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség,
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Rugalmasság és terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Mezőgazdasági, állattenyésztésben, illetve hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Takarmány alapanyag-fehérjehordozó-értékesítés, forgalmazás,
  • Fehérjehordozó igények felmérése, kereskedelmi koncepcióalkotás,
  • Meglévő ügyfelek kiszolgálása, újak felkutatása, folyamatos piacbővítés,
  • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése,
  • Elvárt forgalmi célok teljesítése,
  • Termékismertetés telefonon, e-mailben illetve személyesen,
  • Rendszeres értékesítési tervek, - beszámolók készítése,
  • Árajánlatok elkészítése, folyamatos aktualizálása,
  • Napi jelentés készítése az elvégzett munkáról, hívások adminisztrációja

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve,
  • Fizetés: Alapbér + eredményfüggő díjazás,
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér, ,
  • Releváns szakmai - lehetőleg fehérjehordozó értékesítői tapasztalattal rendelkező, illetve pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Munkavégzés helye:

Debrecen