Miskolc Holding Zrt.

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Borsod megyei építőipari partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Értékesítő

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Festékek, festési szolgáltatás értékesítése,
  • A cég által kivitelezett lakások értékesítése,
  • Árajánlatok elkészítése,
  • Tárgyalások megszervezése és lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, valamint új partnerek felkeresése.

Önt keressük, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • Értékesítőként minimum 3 éves tapasztalatra tett szert,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Amit a munkájáért cserébe biztosítunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Vállalati mobiltelefon és laptop,
  • Napi egyszeri meleg étkezés,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Miskolc és környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát.

Cégnév: My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.