Építőipari és mezőgazdasági gépek kereskedelmével, szervizelésével, és alkatrész kereskedelemmel foglalkozunk országos szinten.

Alkatrész értékesítési csapatunk évről évre jobb eredményeket ér el, s ez a terület még így is sok potenciált tartogat. Ezen potenciálok kiaknázására keressük új alkatrész értékesítési vezetőnket, aki lendületével, és új ötleteivel a csapat élén még több sikert tud elérni!

Csatlakozz hozzánk alkatrész üzletágunk vezetőjeként!

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (ALKATRÉSZ ÜZLETÁG)

FELADATAID:

  • Az alkatrész értékesítési terület folyamatainak felügyelete, koordinálása, az alkatrész értékesítő kollégák irányítása
  • A kialakított értékesítési folyamatok folyamatos felülvizsgálata, értékesítési kampányok levezénylése
  • Az alkatrész beszerzés felügyelete, koordinálása, az aktuális alkatrészkészletek nyomon követése
  • Aktív részvétel a kereskedelmi aktivitást ösztönző feladatokban
  • A területhez tartozó éves üzleti terv elkészítése, hosszútávú tervezés

ELVÁRÁSAINK:

  • Minimum 5 év tapasztalat értékesítési területen
  • Több év vezetőként szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Stratégiai gondolkodásmód

AMIÉRT ÉRDEMES JELENTKEZNED:

  • Évek óta folyamatosan és intenzíven fejlődő cég vagyunk
  • Elindítottuk Munkavállalói Résztulajdonosi Programunkat, melynek hamarosan Te is a részese lehetsz
  • Vezetője lehetsz egy nemzetközi környezetben működő csapatnak
  • Ösztönző rendszerünk mellé cégesautót biztosítunk számodra!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Amennyiben úgy érzed, megfelelsz az elvárásainknak és érdekel az álláslehetőség, a Jelentkezem gombra kattintva várjuk önéletrajzodat!

Kérjük vedd figyelembe, hogy azokkal a jelöltekkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akik releváns pályázói a hirdetésünknek!

Cégnév: DM-KER KFT.