Német-Magyar Kamara

Egy német hátterű nagymúltú, világszerte több mint 80 országban tevékeny gyártó cég megbízásából új munkatársat keresünk. A magyarországi gyártással és kereskedelmi egységgel (9 munkatárs) is rendelkező cég az ipar, a kereskedelem és a szakosodott kiskereskedelem számára gyárt magas minőségű csiszolóanyagokat számos területére (úgymint öntödék, lemez- és tekercsgyártók, csőgyártók, gépgyártók stb.)

Jelenleg a cég egy dinamikus, értékesítési és műszaki tapasztalattal is rendelkező, ügyfélközpontú vezetői szemlélettel bíró munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Értékesítési vezető

(ügyvezetési potenciállal)

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós/ korlátozott home office lehetőség

Feladatok:

  • Magyarország és Románia értékesítési régiójának önálló stratégiai fejlesztése
  • A meglévő kiemelt ügyfelek (key account) intenzív támogatása és az ügyfélkör szisztematikus fejlesztése és bővítése (az anyavállalat alkalmazástechnológiájának, értékesítési szolgáltatásának és marketingjének támogatásával)
  • Új ügyfelek szerzése – ajánlattól a szerződéskötésig, follow-up
  • A célpiacok meghatározása, valamint a meglévő értékesítési partnerek koordinálása és irányítása
  • A német anyavállalat valamint a magyar és román piac közötti kapcsolat kezelése
  • Felelősségvállalás a közösen kidolgozott értékesítési és bevételi célok elérésért

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás (min.C1), német és/vagy román nyelvtudás előnyt jelent
  • Lezárt mérnöki tanulmányok, minimum 10 év releváns műszaki tapasztalat a szerszámgyártás, felületkezelés vagy fémmegmunkálás területén
  • Értékesítési és vezetői/ management tapasztalat
  • Erős ügyfél- és szolgáltatásközpontú szemlélet, erős akvizíciós készségek, átlagon felüli elkötelezettség, magas szintű önállóság és kommunikációs készségek, csapatmunka képessége
  • Raktárkezelési és könyvelési tapasztalat előnyt jelent
  • Microsoft Office magas szintű ismerete, ERP és CRM rendszerekkel való tapasztalat, SAP ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés, nagyvonalú havi jutaléktervvel, bónuszrendszer, cafeteria rendszer
  • Céges gépjármű privát használatra is, laptop, telefon
  • Home office lehetőség, korlátozott flexibilitás a munkaidőben
  • Teljes körű termékképzés a németországi központunkban (4-6 hét)
  • Jól megalapozott ügyfélkör, nagy növekedési potenciállal. Nemzetközi környezet, izgalmas iparág, sokoldalú, változatos tevékenységi terület
  • A munka és magánélet egyesúlyára való odafigyelés (pl. home office, korlátozottan rugalmas munkavégzés, autó privát használatra is)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük a jelentkezem gomb megnyomásával jelezze ezt felénk. Érdeklődéssel várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét. Ha a fenti profilnak megfelel pályázati anyaga, felvesszük Önnel a kapcsolatot a pályázat beérkezését követő 3 héten belül. Köszönjük előre is türelmét!