Értékesítési Szaktanácsadó (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Az Észak-Alföldi régióba keresünk mezőgazdasági termékek értékesítésére szaktanácsadó kollégát a BASF Hungária Kft.-hez

FELADATOK:

  • A BASF termékeire irányuló kereslet kialakítása a piacon, a termelőknek és növényorvosoknak biztosított személyes tanácsadással,
  • Együttműködés a helyi kereskedői és szaktanácsadói hálózattal,
  • Értékesítés irányítása végfelhasználói szinten (gazdaságok),
  • CRM kezelése – üzemekre vonatkozó mezőgazdasági ismeretek frissítése, régión belüli értékesítés előrejelzése és jelentése, Innovatív megoldások bevezetése előadásokkal és gyakorlati bemutatókkal,
  • BASF képviselete a régióban (képzések, rendezvények ügyfeleknek, panaszkezelés),
  • A piac figyelemmel kísérése (mezőgazdasági vonatkozású adatok gyűjtése)

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú növényvédelmi végzettség
  • Min. 3 éves munkatapasztalat mezőgazdasági értékesítési vagy technikai területen
  • Jó kommunikációs készségek
  • Vállalkozói szellemiségű munkavégzés, ügyfélfókusz
  • MS Office, Windows és email rendszerek alapfokú ismerete
  • Vezetői engedély
  • Magyar és angol (min. alapfokú) nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Piacképes díjazás
  • Magas színvonalú szakmai támogatás a csapattól
  • Tanulási lehetőség

RÓLUNK:

A BASF-nél kémiát alkotunk. Tesszük mindezt innovatív megoldásokkal, fenntartható tevékenységekkel és közös gondolkodással. Ebben számítunk Rád is! Légy részese a képletünknek, mely sikerre viszi és formálja a jövőnket. Egy olyan csapat tagja lehetsz, amely értékeli a sokszínűséget és egyenlő lehetőséget biztosít minden nemű, korú, származású. vallású, szexuális orientáltságú és fogyatékkal élő embernek.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Növényorvos

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Magyar (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Együtt mindent elérhetünk. A közös gondolkodás erejével. Várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű CV (önéletrajz) elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: BASF Hungária Kft.