Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmények, étrend-kiegészítők és orvostechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából széleskörű vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Cégvezető

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább 5 év OTC piacon szerzett kereskedelmi vagy marketing vezetői tapasztalat,
  • Csapatvezetői képesség,
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Stratégiai gondolkodásmód,
  • Kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

  • Teljeskörű operatív irányítás és hatékony működés biztosítása,
  • A szervezet tevékenységének tervezése, szervezése és irányítása, a munka összehangolása,
  • Munkafolyamatok ellenőrzése, értékelése, fejlesztése,
  • Rendszeres riportolás a tulajdonosok felé,
  • Cég képviselete, kapcsolattartás külső beszállítókkal és ügyfelekkel,
  • Részvétel a társaság rövid-, közép- és hosszú távú stratégiájának kialakításában és végrehajtásában,
  • A cég középvezetőinek vezetése, irányítása, teljesítményük ösztönzése

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok és felelősségteljes munkakör,
  • Versenyképes alapfizetés és teljesítménytől függő prémiumrendszer,
  • Csoportos egészségbiztosítás,
  • Mobiltelefon, laptop,

, Csatlakozzon hozzánk!

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!