Sikeres nemzetközi csapatunk erősítésére keresünk mosonmagyaróvári munkahelyre

Beszerző junior

Az Ön főbb feladatai lesznek:

  • Beszerzési feladatok elvégzése, beszerzési stratégiák kidolgozása
  • Felelősség az Önhöz tartozó termékcsoportokért
  • Új beszállítók megtalálása, szorosan együttműködve a cégcsoport szakmai részlegeivel
  • Megrendelések kezelése, határidők követése
  • Műszaki kérdések, minőségi követelmények tisztázása a beszállítókkal, minőségi megfelelősség nyomon követése

Amit Öntől elvárunk:

  • Műszaki végzettség, gazdasági vagy logisztikai képzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvismeret
  • Üzletorientált szemlélet, komplex gondolkodás
  • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai tudás (MS Office), ERP rendszer ismerete
  • Magabiztos fellépés, szervezett munkavégzés, felelősségtudat, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, hosszú távú biztos munkahely
  • Gyors, rövid döntési utak
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár Úttörő u.43.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: AMAZONE TECHNOLOGY KFT.