KARB-TECH Kft.

Munkatársat keresünk

Árubeszerző, árukiszállítói

pozícióba.

A KARB-TECH Kft  30 éve a Svéd Golyóscsapágy Zrt szerződött partnere, és az egyik legmegbízhatóbb beszállítója a régióban üzemelő ipari és mezőgazdasági üzemeknek, illetve multinacionális vállalatoknak.
Raktárainkban több mint 20.000 féle kiváló minőségű terméket készletezünk, mely biztos hátteret jelent vevőink számára a normál beszerzések, és az esetleges üzemzavarok idején is. Forgalmazott márkáink: SKF,FAG, INA, Timken,Tyrolit, Bosch elektromos kéziszerszámok, Optibelt, Gates, ESAB, Loctite, Nicro, OKS, Motip, MOL, Blickle, Fini, Rectus, Festo, Norgren, Bosch Rexroth, Hafner, Unior, Beta, BAHCO, KSTOOLS, Wera, Comet, Gisowatt, BP, Hiwin, THK, Sava, Tsubaki, Dichtomatik, Mitutoyo, Skil, stb.

Főbb feladatok, munkák:

  • áru összekészítése, rakodása
  • budapesti beszállítóink raktárából heti 2 alkalommal átvenni az árut és Kaposvárra szállítani
  • megrendelések összekészítése
  • kiszállítás, esetleges eladás
  • sokoldalú érdekes munka

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség (szakmunkás vagy érettségi)
  • műszaki, gépipari kereskedelemben való jártasság vagy érdeklődési kör
  • precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • előnyt jelent targoncavezetői engedély
  • raktározási területen szerzett tapasztalat
  • "C" kategóriás jogosítvány,
  • gépész végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség – kiemelkedő, modern logisztikai eszközök
  • Versenyképes bérezés,
  • céges telefon
  • Változatos, érdekes munka,
  • dolgozói kedvezmény
  • Cafeteria juttatás
  • 40 órás munka hét, szabad péntekkel
  • Munkavégzés jó munkahelyi körülmények között
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Családias hangulat, skandináv vállalati kultúra

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, cafeteria

Munkavégzés helye:

7400 Kaposvár, Kanizsai utca

Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: KARB-TECH Kft.