Német-Magyar Kamara

Egy svájci hátterű, mezőgazdasági területen tevékenykedő biofarmhoz keresünk

Ügyvezető igazgató

munkatársat

a dél-nyugat-magyarországi üzem vezetésére. Az üzem mérete kb. 400 ha szántóföldet és 70 ha legelőt foglal magában, része továbbá saját gabonatároló, takarmánymalom és modern járműpark. Jól összeszokott csapat és stabil meglévő ügyfelek jellemzik a működést.

A pozíció betöltéséhez rendszeres helyszíni jelenlét szükséges.

Feladatok:

  • A vállalat operatív üzletmenetének és további fejlődésének biztosítása a szolgáltatások javításán és a költségek csökkentésén, valamint a gépesítés megvalósításán keresztül.
  • Stratégiai és értékesítési tervezés.
  • Az állattenyésztés nyomon követése és optimalizásása a heti termelési adatok és a rendszeres helyszíni látogatások alapján. Eltérések esetén a szükséges intézkedések kezdeményezése az üzemvezetővel és a vevőkkel egyeztetve.
  • A növénytermesztés terménytervezése az ügyfelekkel egyeztetve, ellenőrzés rendszeres látogatások és a termelési adatok kiértékelése révén.
  • A bérelt épületek, valamint a saját géppark beruházásainak tervezése.
  • A vállalat pénzügyeinek nyomon követése, negyedéves pénzügyi kimutatások alapján.
  • A csapat irányítása. Személyzeti döntések meghozatala.
  • Kapcsolattartás a tulajdonosok és a bérbeadók irányában.
  • Jövőbeni feladatok a digitalizáció (adminisztráció, könyvelés, növénytermesztés) és az automatizálás (brojlerházak, tojótyúkólak) terén, valamint korszerűsítések a takarmánymalomban.

Követelmények:

  • Tárgyalóképes angol és/ vagy német nyelvtudás.
  • Hasonló szektorban szerzett legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat, kisebb csapat (5-15 fő) irányításában.
  • Vállalkozói gondolkodás és hozzáállás.
  • A változások szükségességének felmérésére és irányítására való képesség.
  • A biogazdálkodás iránti szeretet.
  • Alapos ismeretek a szántóföldi növénytermesztés és/vagy baromfitenyésztés terén.

Előnyt jelent:

  • Állandó lakhely a nyugat-magyarországi régióban.

Amit a pozíció kínál:

  • Stabil nemzetközi vállalati háttér.
  • Egy sok lehetőséget rejtő szektor folyamatainak alakításában való aktív részvétel.
  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatásokkal.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük a jelentkezem gomb megnyomásával jelezze ezt felénk. Ha megfelel az elvárásoknak és nem riad vissza a feladatok sokszínűségétől, várjuk angol vagy német nyelvű önéletrajzát fényképpel és motivációs levelét. Amennyiben a fenti profilnak megfelel pályázati anyaga, felvesszük Önnel a kapcsolatot a pályázat beérkezését követő 3 héten belül. Köszönjük türelmét!

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Ügyvezető