Rheinmetall

Trainer (m/f/d)

Feladataid lesznek:

  • Képzések tervezésében, szervezésében, előkészítésében való aktív részvétel, együttműködve társterületekkel
  • Képzési anyagok készítésében és frissítésében való aktív részvétel, együttműködve társterületekkel
  • Harcjármű rendszerek és fegyverzet kezelésének széleskörű ismerete, oktatása külső és belső vevőknek
  • Harcjármű rendszerek karbantartásának, szét-összeszerelésének széleskörű ismerete, oktatása
  • Képzések rendszerben történő adminisztrációja
  • Kommunikáció külső és belső vevőkkel szóban és írásban
  • Oktatásokon, szakmai képzéseken való részvétel
  • Az 5S módszer betartásának biztosítása a munkaterületen.

ELVÁRÁSOK

  • Tapasztalat modern mezőgazdasági vagy nehézmunkagépek szerelésében
  • Oktatói tapasztalat és készség
  • Targonca vezetői és híddaru kezelői gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Számítógépes diagnosztikai rendszerek ismerete előny
  • Legalább B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Nemzetközi utazási hajlandóság.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Gépészeti, autószerelő, mechatronikus, autóvillamossági szerelő, mezőgazdasági gépszerelő vagy nehézgépszerelő végzettség elvárás
  • Targoncakezelői engedély és gyakorlat előny
  • Darukezelői engedély és gyakorlat előny
  • Járműklíma szerelő (F-gáz) vizsga előny

ELÉRHETŐSÉGEK

Illetékes kapcsolattartó személy: Marcel Lappe

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
Cégnév: Rheinmetall Hungary Zrt.