Menton Jobs

Területi Vezető

HR projektvezetői tapasztalattal keresünk Területi Vezetőt budapesti partnerünkhöz, aki szálláshely-szolgáltatás nyújt gyártó/termelő cégeknek valamint HR szolgáltatóknak.
Amennyiben nyitott vagy, és szereted, ha pörgősek a napok, valamint nem riadsz vissza attól, hogy egész nap mozgásban kell lenned az ingatlanok között, akkor várjuk a jelentkezésed a pozíciónkra.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Partnerekkel történő napi szintű kapcsolattartás

  • Megrendelések optimalizálása

  • Igények felmérése (havi szintű tervezés)

  • Irodai adminisztráció ellátása

  • Ingatlantulajdonosokkal történő folyamatos kapcsolattartás

  • Vállalatirányítási rendszer bemutatása és a partnerek támogatása a használatában

  • Sales tevékenység elősegítése, saját terület monitorozása

  • Területhez tartozó munkatársak koordinálása

  • Szerződések előkészítése, megrendelések nyomon követése,

  • Napi kapcsolattartás az ingatlan tulajdonosokkal, valamint a bérbeadókkal

  • Karbantartási és takarító csapat napi szintű koordinálása

  • Riportok, elemzések készítése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Minimum középfokú végzettség

  • 2 év HR szolgáltatói tapasztalattal rendelkezel(főként projektvezetői tapasztalat)

  • Angol nyelv középfokú ismerete

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

  • MS Office ismeretek

  • Rugalmasság

  • Csapatban való együttműködés

  • Extrovertált, célorientált és talpraesett vagy

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • Munkatársak koordinálásában szereztél tapasztalatot

  • Azonnal munkába tudsz állni

  • Budapest/pest vármegyei lokáció

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Piacképes bérezés

  • 13. havi fizetést

  • Céges gépjárművet, mobiltelefont, laptopot

  • Évente több céges rendezvények

  • Modern, belvárosi iroda

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.