A Nitrogénművek Zrt.-t 1931-ben alapították és ma Magyarország legnagyobb műtrágyagyára. Társaságunk a 100%-os magyar tulajdonban lévő Bige Holding Csoporthoz tartozik. Külföldön és belföldön is folyamatosan fejlődünk, „Genezis” márkanevünk világszerte ismert.

Országos Genezis partnerhálózatunkhoz

Területi üzletkötő

munkatársat keresünk

Nógrád vármegye területére

Kiemelt feladatai:

  • a mezőgazdasági végfelhasználók részére történő műtrágya, - vetőmag és növényvédő-szer direkt értékesítése, terménykereskedelem,
  • új termékek piaci bevezetésében való közreműködés,
  • a feladatkörhöz tartozó kötelező adminisztrációs feladatok ellátása, árajánlatok készítése,
  • szaktanácsadási és egyéb szakmai feladatok ellátása,
  • új, potenciális vevőkör felkutatása saját, meglévő üzleti kapcsolatok felhasználásával,
  • kapcsolattartás a gyártó, a végfelhasználók és a nagykereskedők között.

Az elvárt jelentkező olyan szakember, aki:

  • agrármérnöki, valamint növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettséggel rendelkezik,
  • a műtrágya-, a vetőmag-, a növényvédő-szer- és a terménykereskedelemben széles körű értékesítési szakmai tapasztalatokkal bír,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség jellemzi,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedélye van,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bír.

Előny a pozíció betöltésénél:

  • integrátor cégekkel való korábbi együttműködés,
  • angol nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsga.

Amit a megfelelő bérezésen felül kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • széles körű cafeteria juttatási csomag, már a próbaidő alatt is,
  • év végi jutalom,
  • a munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk: laptop, mobiltelefon, céges autó.

A részletes szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük eljuttatni.

Cégnév: Nitrogénmûvek Zrt.