Megbízónk dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú termelő vállalat, mely közel 30 éve sikeresen tevékenykedik a műanyag csomagolóipar és fémmegmunkálás területén. A vállalati szervezet fejlődése miatt keresünk

TERMELÉSVEZETŐT

(Bács-Kiskun vármegye, sorozatgyártás)

Feladatai közé tartozik:

  • A társaság termelési tevekénységeinek (flakon-, szerszám-, gépgyártás, forgácsoló, lemezmegmunkáló üzem) irányítása;
  • Gyártási megrendelések beütemezése; nyomon követése; a gyártási feladatok kiosztása, gyártásütemezés elkészítése, betartása;
  • Gyártási területen dolgozók napi feladatainak koordinálása, teljesítményének mérése;
  • Teljesítménymérési rendszer kidolgozása, időszakos riportok készítése (heti, havi, éves);
  • Műszakban dolgozó kollégák (műszakvezetők, operátorok) irányítása, motiválása;
  • Napi termelési adatok papír-, és elektronikus úton történő rögzítése;
  • Menedzsment munkájának támogatása;
  • Minőségirányítási rendszerben meghatározott folyamatok betartatása, támogatása;
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása.

A vállalat műszaki vezetője felé tartozik beszámolási kötelezettséggel. Megbízónk szép, modern és klimatizált munkakörülményeket biztosít és folyamatosan fejleszti gép- és eszközparkját.

Ideális pályázónk felsőfokú műszaki végzettséggel, termelési területen szerzett legalább 5 éves termelési tapasztalattal valamint legalább 1 éves vezetői tapasztalattal (40-60 fő) rendelkezik. Feltétel a felhasználói szintű MS Office ismeret. Előnyt jelent a csomagolástechnikai termelésben, szerszámgyártásban, lemezmegmunkálásban, autóipari alkatrészek sorozatgyártásában szerzett tapasztalat, a kreatív – lean szemléletű – gondolkodás és a folyamatfejlesztésben szerzett ismeretek.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető

Kérjük, fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 39381. pályázati számra hivatkozva a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje.