HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Óriási bővülés előtt álló élelmiszeriparban tevékenykedő partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMELÉSVEZETŐ (3027)

Feladatok:

  • Közel 700 fős termelési részleg vezetése (kb. 10 fő közvetlen beosztott),
  • Termelési folyamatok szervezése, felügyelete,
  • Az optimális működés fenntartása,
  • Termelési tervek megvalósítása,
  • Költségvetési tervek meghatározása,
  • Stratégiai döntéshozásban való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Élelmiszeripari / mezőgazdasági területen szerzett termelésvezetői tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás írás-olvasás szintjén

Amit kínálunk:

  • Kedvező juttatási csomag (cafeteria, bónusz),
  • Céges autó magánhasználatra is,
  • Családbarát szemlélet,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nagy ütemben fejlődő, pozitív jövőképpel rendelkező vállalatnál.

Termelésvezető, Termelési Igazgató, Termelési Vezető, Üzemvezető, Plant Manager

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!