Feladatok

Szigetszentmiklóson több, mint 30 éve jelen lévő családi kertészetbe keresünk telepvezetőt. Kiemelten fontos a növényismeret! Az ideális jelölt feladatai közé tartozik a vevők kiszolgálása, növények gondozása, telephelyvezetéshez kapcsolódó logisztikai feladatok (B katergógiás jogosítvány szükséges).

Elvárások

Szakirányú végzettség (középfokú)
B kategóriás jogosítvány
Pontos, precíz munkavégzés
Növények mozgatására alkalmas fizikai állóképesség (esetenként 30-40 kg mozgatása is szükséges)

Előnyt jelent

Korábban hasonló területen betöltött pozíció előnyt jelent, de nem feltétel.

Amit kínálunk

Családias légkör
Jogtisztán bejelentett bér
Stabil munkaadói háttér
Szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Szigetszentmiklóson 1991 óta működő családi kertészet, széles növényválasztékkal, stabil vevőkörrel.

A jelentkezéshez kérjünk csatolni egy fényképes önéletrajzot, fizetési igény és leghamarabbi munkába állás megjelöléssel.
Cégnév: Váradi Faiskola Bt