Feladatok

Gépjárműipari, autóvillamossági szerelő vagy autószerelő, mezőgazdasági gépszerelői, elektronikai vagy elektroműszerész végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk mezőgazdasági gépek és autók  javításához.

Mi lenne a feladatod?
Mezőgazdasági gépek szervizelése és javítása a kisteleki modern, európai színvonalú, 1000 nm-es szervizünkben, illetve Magyarország egész területén történő kiszállással, jól felszerelt szervizautóval az ügyfeleink telephelyén.

Elvárások

Jelentkezz hozzánk, ha magadra ismersz az alábbiak alapján:

  • autóipari vagy mezőgazdasági háttérismerettel rendelkezel
  • elhivatott vagy a szakmád iránt
  • minimum 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • értesz a diagnosztikai berendezésekhez
  • igaz rád, hogy precíz vagy
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • felhasználói szinten ismered a Microsoft Windows-t
  • kitartó és mindenekelőtt megbízható vagy, valamint képes vagy az önálló munkavégzésre
  • minimum szakiskolai vagy szakmunkás végzettséged van

A pozíció betöltése nem igényli idegen nyelvek ismeretét.

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség, elhivatottság, illetve mezőgazdasági gépek javításában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős állás
  • azonnali munkakezdés
  • fejlődési lehetőség, szakmai tréningek
  • egyéb béren kívüli juttatások:
    • céges autó
    • céges telefon

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Magyarország egyik piacvezető márkafüggetlen mezőgazdasági gép szervize.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja a fényképes önéletrajzát.

Cégnév: AGROPARK SZERVIZ Kft.