Partnercégünk több, mint 20 éve jelen van Kecskeméten. Mezőgazdasági gépek kardántegelyének gyártásával foglalkozó vállalatához keresünk munkavállalókat

Szerelő

pozícióban! Teljes munkaidős foglalkoztatás, versenyképes juttatási csomag és hosszú távú munkalehetőség vár.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Mezőgazdasági gépek kardántengélyének előállítása, csomagolása
  • A tengelyek minőségének ellenőrzése, mérése és ennek dokumentálása
  • Az előírt fékdob felszerelése a tengelyre
  • A munkadarabok kézi mozgatása
  • Termékelőkészítési munkák

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Általános iskolai végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Monotóniatűrés
  • Jó állóképesség, terhelhetőség

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Fémiparban/szerelésben szerzett tapasztalat

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • munkaidő munka idő műszak

    Kedvező munkaidő beosztás

    Munkaidő beosztás: jelenleg egy műszak, hétfőtől-péntekig 6:00-14:00, később két műszak

  • juttatás bónusz ajándék

    Béren kívüli juttatás

    Havi nettó 5000 Ft béren kívüli juttatás a próbaidő alatt. Próbaidő után nettó 30.000 Ft SZÉP kártya.

  • bónusz juttatás béren felül

    Havi teljesítménybónusz

    Havi teljesítménybónusz érhető el egyéni teljesítmény alapján. Mértéke a bruttó bér 10-30%-a

  • támogatás utiköltség költségtérítés bérlet

    Munkábajárás támogatás

    Kecskemét közigazgatási határán kívül 15 Ft/km vagy bérlet 86%-ban

Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.