50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, akkor bővülő csapatunkba keresünk

Raktáros

munkatársat bajai alközpontunkba.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Fix havi alapbérre.
  • Nappali műszakos munkarendre.
  • Ezen felül teljesítménytől függő plusz jövedelemre.
  • Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
  • Jó munkakörnyezetre, segítőkész kollégákra és változatos feladatokra.
  • A betanulásban tapasztalt kollégáink segítségére.
  • Baján kívüli lakhely esetén bejárás támogatásra.

Feladatok, amelyeket a fentiekért cserébe Rád bíznánk:

  • Mezőgazdasági input anyagok pontos és sérülésmentes átvétele, raktározása, kiadása.
  • SAP rendszer felhasználói szintű kezelése, dokumentáció pontos vezetése.(bizonylatok, okmányok kezelése)
  • Szükség esetén segítség nyújtás az agronómiai input anyagok kiszállításában, eljuttatásában a meghatározott helyekre. (KITE alközpontok között és partnerek részére egyaránt)
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása.

Munkavégzés helye:  Baja és környéke

Amennyiben az alábbiak igazak rád, mindenképp add be a jelentkezésed:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Korábban szereztél már tapasztalatot raktározási területen.
  • Rendelkezel érvényes B kategóriás, illetve vezetőüléses targonca kezelői jogosítvánnyal és gyakorlattal.
  • Számítógépes ismereteid legalább felhasználói szintűek.
  • Kifogástalan erkölcsi bizonyítvány birtokosa vagy.
  • Megbízhatóan, pontosan és következetesen végzed a munkádat.

Ha ezen kívül:

  • PÁV II., ADR vizsgával rendelkezel,
  • van mezőgazdasági áruismereted,
  • növényvédő- és méregraktár kezelői képesítést szereztél,

akkor Te vagy az ideális jelölt számunkra!

Cégnév: KITE Zrt.