Operatív beszerző

Leírás

Egri gyártó partnerünk részére keresünk Operatív beszerző kollégát egy megbecsült, összetartó csapatba, kellemes munkakörnyezetbe:

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás meglévő beszállítókkal
  • Rendelések kiadása és nyomonkövetése az anyag beérkezéséig
  • Beszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok végrehajtása, válallatirányítási rendszer folyamatos karbantartása
  • Termeléstervezés támogatása
  • Beszállítók értékelése és fejlesztése
  • Új beszállítók felkutatása, ajánlatok kérése, kiértékelése
  • Projektekben történő aktív részvétel

Elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Microsoft Excel ismeret
  • SAP ismeret előny
  • Proaktivitás és csapatjáték
  • Gyors probléma megoldó képesség

Amit kínálunk

  • Munka-magánélet egyensúlyának támogatása
  • Magas összegű Cafeteria juttatás havi szinten
  • Éves bónusz
  • Dolgozói programok, nyereményjátékok és ajándékcsomagok

Munkavégzés helye

Eger

Cégnév: Trenkwalder Kft