Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalatához, Békéscsabára keresünk Műszakvezető kollégákat! Ha szereted a szakmád vagy új kihívásokra vágysz, jelentkezz bátran!

Műszakvezető

Feladatok

  • Gyártó műszak vezetése, szervezése
  • Felmerülő műszaki problémák elhárítása
  • Emberek vezetése, irányítása, fejlesztése
  • Vezetés támogatása
  • Termelési adminisztráció
  • Technológiai utasítások betartása, betartatása

Követelmények

  • Középfokú gépész, vagy villamos végzettség
  • Kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság, kitartás
  • Terhelhetőség, koncentráló képesség
  • Felelősségtudat
  • Önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Három műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

A leendő munkatárs számára önálló, felelősségteljes munkakört, előrelépési lehetőséget, jó munkahelyi légkört és versenyképes jövedelmet (alapbér, havi prémium, 13. havi bér, cafeteria, bejárási támogatás) kínálunk.

Munkavégzés helye

Békéscsaba

Cégnév: Randstad Hungary Kft.