Gyakorlattal rendelkező munkagép szerelő kollégát keresünk törő,-kotrógép, homlokrakodó karbantartására/javítására gyömrői telephelyünkre. Elvárások: -szakmai tapasztalat -B kategóriás jogosítvány -önálló munkavégzés -megbízható, precíz -magabiztos szerszám-, gépismeret
Cégnév: Hirdetésben megadva
Kapcsolattartó: Heavy Trade Build kft
Jelentkezés telefonon: +36703373681
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Karbantartó / kertész Pest megye

Feladatai: Kertészeti munkákat végez az épület körüli területen takarítás, fűnyírás, gallyazás, trágyázás, növényültetés, ápolás, locsolás, talajművelés ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Karbantartó Komárom-Esztergom megye

Mivel járulhatsz hozzá céljaink megvalósításához? Takarmánykeverő üzemben és sertéstartó telephelyen berendezések zavartalan folyamatos rendelkezésre ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Karbantartó / Gondnok Győr-Moson-Sopron megye

Telephelyeink, ingatlanaink külső-belső teljeskörű karbantartása és fejlesztése. Mindezek környezetének rendben tartása és az üzemeltetéshez ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE