BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, amely több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékei az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be.
Számukra keresünk új kollégát az alábbi pozícióba, október végi kezdéssel.

Minőségügyi vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A minőségügyi osztály vezetése, azon belül kiemelten: határidőre és szabályoknak megfelelően végzett minőségellenőrzési munkák felügyelete, a cég félkész és végtermékeinek és csomagolásának felügyelete. A vállalaton belüli minőségügyi sztenderdeken túl a termékek az ISO 9001, HACCP, IFS, és más végrehajtott QA/FS rendszereknek, a GMP-nek és más szabályozó rendszereknek való megfelelésért felel. (A vállalat működése során az IFS, HACCP, ISO9001 rendszereket használ.)
  • Vezetőként feladatai lesz még a költségvetésének elkészítése és nyomon követése, külső és belső auditok támogatása, azok eredményeinek elemzése, vevői/fogyasztói panaszok kivizsgálása, szükséges javító intézkedésekre javaslattétel és együttműködés a hatóságokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség élelmiszeripari területen, preferáltan élelmiszeripari mérnöki végzettség
  • Min. 5 év tapasztalat gyártó környezetben, élelmiszeripari cégnél minőségügyi területen, ebből legalább 1 év vezetői tapasztalat
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete: IFS, HCCP, ISO9001
  • Angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt – a napi szintű kommunikáció szóban és írásban, illetve az interjúk is angol nyelven zajlanak!
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz illeszkedő, kiemelkedő bérezés
  • Béren felüli juttatások (Cafeteria, ünnepek alkalmával ajándékcsomagok)
  • Bejárástámogatás (km alapú elszámolás vagy bérletvásárlási támogatás)
  • Munkavégzéshez laptop és mobiltelefon
  • Lendületes, barátságos, családias munkahelyi légkör
  • Modern irodai környezet
  • Multinacionális háttér, nemzetközileg ismert és kedvelt lovebrandnél

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest IX. kerület, a MÜPA közelében, tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető helyen található
  • Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8:30-tól 17:15 óráig, pénteken 8:30-tól 16 óráig, rugalmasan kezelve
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kattintson a Jelentkezés gombra, és csatolja a magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzát!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.