BECK AND PARTNERS Kft.
Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni?

Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

Minőségellenőr

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékek, gyártási tételek minőségi megfelelésének ellenőrzése,
  • A minőségellenőrzési mérőeszközök ellenőrzése és beállítása,
  • A termékek és az alapanyagok szabványi megfelelőségének igazolása ellenőrző mérésekkel,
  • A minőségi problémák, vagy lehetséges reklamációt előidéző események megelőzése, szükséges intézkedések megtétele,
  • Minőségügyi jegyzőkönyvek és dokumentumok naprakészen tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség érettségivel,
  • Három műszakos munkavégzés vállalása.

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Kiemelt béren kívüli juttatások,
  • Napi 1 meleg étkezés,
  • Cafetéria,
  • Ingyenes szálláslehetőség,
  • Bejárási támogatás,
  • Hosszú távú, biztos munkahely.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-3 év élelmiszeriparban szerzett tapasztalat,
  • Bejárás saját autóval.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Tamási
  • Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra, 3 műszakban.
  • Jelentkezés módja: Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!