Feladatok:

  • Prémium mezőgazdasági erő és munkagépek szervizelése, vállalat saját telephelyén, illetve partnereknél
  • Üzemórás szervizek ellátása
  • Hibakeresés, hibafeltárás, diagnosztika
  • Mechanikai, hidraulikai, elektromos rendszerek javítása, szerelése
  • Garanciális szerviz ellátása
  • Gépek helyszíni beüzemelése, átadása

Olyan munkatársat keresünk, aki rendelkezik:

  • Mezőgazdasági gépek diagnosztikájában, szervizelésben gyakorlati tapasztalattal
  • Mechanikus, elektromos, hidraulikus rendszerek javításában szerzett tapasztalattal
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • Alapfokú, műszaki angol nyelvtudással (minimum a beszerelési utasítások, szoftverek és kézikönyvek önálló értelmezése angol nyelven)
  • Önállóan, precízen végzi a munkáját

Komoly előny, ha van:

  • Autóvillamossági végzettséged
  • Elektro-hidraulikus rendszerek szervizelésében szerzett tapasztalatod

Juttatások, ajánlat:

  • Kiemelt bérezés (tapasztalattól függően)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • 30 éve a piacon lévő cég stabil háttere
  • Laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos képzés, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun Szolnok, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Csongrád-Csanád megye, Heves megye, Pest megye, Tolna megye

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen friss önéletrajzával!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda