Trenkwalder Kft.

Mezőgazdasági területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat

Marketing asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • Marketing készlet nyilvántartása, leltározás
  • Piaci adatokból kimutatások, grafikonok készítése
  • Kiadványok nyomtatásának előkészítése
  • Kapcsolattartás a grafikussal, nyomdai ajánlatkérés
  • Reklám- és ajándéktárgyak, karácsonyi ajándékok rendelése
  • Szakirodalmak, marketing anyagok, kézikönyvek fordítása/fordíttatása
  • Dolgozói hírlevél szerkesztése, anyaggyűjtés
  • Céges applikáció bevezetésében való aktív részvétel
  • Rendezvények előkészítése, szervezése
  • Hirdetések, nyomtatott sajtóban való megjelenések koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Több éves marketing területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér
  • Utazási költségtérítés
  • Alapbéren felüli juttatások (prémium, Cafeteria)
  • Munkavégzés helye: Győr környéke

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Győr

Cégnév: Trenkwalder Kft