Feladatok

  • Képes vagy előre gondolkodni, ha tudod, hogy melyik projekthez mikor és mire van szükség?
  • Egy Excel táblázatban olyan magabiztos vagy, hogy senki nem tud zavarba hozni?
  • Válaszokra van szükséged egy rendeléshez, beszerzéshez? Ugye megszerzed akkor is, ha kicsit nehézkes...
  • Egy talpraesett logisztikus-beszerzőt keresünk! Az alapelvárásunk benne is van a pozíció nevében: LOGIkus gondolkodás. Ha ez van, minden menni fog, minden megtanulható!

Elvárások

Villamosipari generálkivitelező cég logisztikus-beszerző osztályára keresünk olyan logisztikus tapasztalattal rendelkező munkatársat, aki szívesen tanulja meg tapasztalt és gyakorlott munkatársainktól a villamosipari generálkivitelezési projektekhez a professzionális logisztikai támogatás csínját-bínját.
  • Rendszer szemléletű látásmód
  • LOGIkus gondolkodás
  • Excel a legjobb barátod, ezért magabiztos Excel használatot várunk el és gyors fejlődési képességet a magasabb szintű Excel használat elsajátításához
  • Fogékonyság a kivitelezések sajátosságainak a megértésére annak érdekében, hogy a lehető leghatékonyabban támogathasd a projektek megvalósítását a pontos és precíz beszerzési tevékenységeddel
  • Rugalmasan és magabiztosan kell tudnod kezelni az esetlegesen felmerülő problémákat.

Természetesen az önállóságot a betanítási időd után várjuk el tőled.

Iskolai végzettségben megelégszünk az érettségivel is.

Előnyt jelent

  • Proaktív munkaszemlélet
  • Logisztikai, raktározási, beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Villamosipari generálkivitelezésekkel összefüggő anyagbeszerzés iránti érdeklődés
  • Kedv az alapvető gyakorlati tudás elsajátításához
  • Közvetlen kommunikációs készség a társterületeket képviselő munkatársakkal és a beszállítókkal

Amit kínálunk

Tagja lehetsz egy munkájára igényes jókedélyű logisztikai csapatnak!

Vannak egyéni ötleteid?! Vállalod értük a felelősséget? Támogatni fogunk benne!

Ha szívesen dolgoznál egy 33 éve stabil magyar vállalkozásnál, ahol már beszállítunk az elektromos autó töltő berendezések gyártásába is, akkor jelentkezz hozzánk!

Biztos háttér - közvetlen, emberséges környezet. Ez vár Rád!

Munka-magánélet egyensúlyának tiszteletben tartása

Munkaidő 7:30-16:00 hétfőtől péntekig

A hatékony és magas szintű munkavégzéshez a szakmai háttér és a támogató közeg mellett minden technikai feltételt biztosítunk.

Céginformáció

Az Elektro Profi Vállalkozási Kft több, mint 30 éves múlttal rendelkező, a piacon jól csengő hírnévvel rendelkezik a megbízható és magas szintű szakmai hozzáállás tekintetében a villamosipari generálkivitelezési területén. Portfóliónk főként ipari, közületi létesítmények: hotelek, logisztikai csarnokok, irodakomplexumok.

Ha felkeltettük érdeklődésed, ne habozz, és kattints a JELENTKEZEM gombra
Cégnév: ELEKTRO PROFI Vállalkozási Kft.