Logisztikus

munkakörbe

munkatársat keresünk!

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Fuvarszervezésben, logisztikában töltött minimum 1 év releváns tapasztalat
  • Minimum középfokú aktív német nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Excel, Windows, Outlook felhasználó ismerete
  • Határozott egyéniség, jó problémamegoldó képesség
  • Precíz igényes munkavégzés

Főbb feladatok:

  • Közúti belföldi és nemzetközi fuvarszervezés
  • Szállítólevelek, CMR-ek elkészítése ERP rendszerben
  • Szállítmányok nyomon követése
  • Bejövő fuvarszámlák ellenőrzése
  • Megrendelések feldolgozása valamint visszaigazolása
  • Kimutatások készítése

Téged keresünk, ha

  • Szeretnél egy járműipari beszállító cégnél felelősségteljes munkakört betölteni
  • Tudsz szóban és írásban angolul és/vagy németül kommunikálni
  • Hosszútávon szeretnél egy német tulajdonban lévő stabil munkahelyen dolgozni
  • Elbírsz a váratlan problémákkal és precízen meg tudod őket oldani

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Határozatlan idejű munkaszerződéssel kínálunk hosszú távú, bejelentett munkalehetőséget
  • Versenyképes fizetés SZÉP kártya-juttatással kiegészítve
  • Munkádat a személyes találkozást követően akár már másnap megkezdheted
  • A német vállalat biztos háttere
  • Változatos feladatok, fiatalos lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével várjuk!

Cégnév: PTC Bausch Kft.