BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk több évtizedes tapasztalatunk van a kármentesítés, hulladékgazdálkodás minden szegmensében. Vállalatcsoportjuk kiváló szakértelemmel és műszaki háttérrel rendelkezik a környezetvédelmi szempontból kifogástalan megoldásokhoz.

Tatai irodájába keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

Környezetvédelmi megbízott

Főbb feladatok, munkák:

  • A felügyelt cég környezetvédelmi szakmai kontrollja
  • Aktív közreműködés a hatósági eljárásokban, hatósági kapcsolattartás, engedélyek felügyelete, engedélykérelmek készítésében való aktív részvétel
  • A dedikált cég jelentéskészítési feladatainak elvégzése, a szükséges szabályzatok, utasítások létrehozása és kiadatása, szakmai háttéranyagok készítése
  • Környezetvédelmi jogszabályoknak történő megfelelés ellenőrzése, részvétel a környezetvédelmi külső és belső auditokon, hatósági ellenőrzéseken; új jogszabályok, rendeletek, szabványok követése, azok gyakorlati alkalmazásának elősegítése, implementálása a belső szabályzatokba
  • Környezetvédelmi bevallások, nyilvántartások készítése, belső mérések koordinálása, bejárások elvégzése, feltárt hiányosságok visszaellenőrzése, javaslattétel a probléma, szabálytalanság megszüntetésére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Környezetmérnöki végzettség
  • 3- 5 éves szakmai tapasztalat
  • Naprakész jogszabályi ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség, rendszerszemlélet, folyamatorientáltság, kezdeményezőkészség, rugalmasság, együttműködés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Jól felépített, komoly szakmai múlttal és tudással rendelkező csapat
  • Professzionális háttér
  • Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség, anyagi megbecsülés
  • Határozatlan idejű szerződés, azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Mérnök
  • Környezetmérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Tata és országosan a dedikált cégek
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű szakmai önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!