Megváltozott munkaképességű
Trenkwalder Kft.
Nemzetközi mezőgazdasági gépgyártó nagyvállalat várja új munkatársait Komissiózó munkakörbe!

Komissiózó

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyszerű betanított feladatok ellátása
  • Alapanyag előkészítése
  • Raktárban történő számítógépes adatrögzítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség megléte
  • Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat, számítástechnikai ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Elérhető bérezés már nettó 250.000 Forinttól
  • Cafeteria és bónusz már a belépés napjától
  • Műszakpótlék és túlórapótlékok
  • Igényes munkakörnyezet
Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről: Szolnok, Szajol, Mezőtúr, Kétpó, Kisújszállás, Kenderes, Tiszatenyő, Kengyel, Cibakháza, Martfű, Tiszaföldvár, Homok, Kuncsorba, Örményes, Fegyvernek, Szapárfalu, Túrkeve, Kétpó, Surjány, Homok, Tiszapüspöki

JELENTKEZNI: +36 20 /275-1642

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
Cégnév: Trenkwalder Kft