Menton Jobs

Key Account Manager-Budapest

 Menton Jobs cégcsoport 2016 óta meghatározó szereplője a magyar munkaerő piacnak. Közel 1900 fős kölcsönzötti állományunk és 1000 fős iskolaszövetkezetünk nyújt megoldást a KKV és nagyvállalati szektor munkaerő problémáik megoldására.

2022-ben cégcsoportunk megszerezte a Külügyminisztérium által akkreditált Minősített Foglalkoztatói státuszt, melynek segítségével fejlődésünk még dinamikusabbá vált.

Töretlen fejlődésünk  motorjaként keressük

Key account manager-közvetítési területre- kollégánkat

Feladatok, amikben számítunk Rád:

-Új, potenciális megbízók proaktív felkutatása, munkaerő-közvetítési szolgáltatás értékesítése országosan, az üzletágvezető támogatása, útmutatásai alapján;

-Aktív, minőségi kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel;

-Keresztértékesítés lehetőségének felismerése, az ügyfeleink számára megfelelő üzleti megoldások kidolgozása a cégünk szolgáltatás portfóliójának felhasználásával

-Partner megrendelések menedzselése (projekt indítás, ajánlat készítés)

-Futó megrendelések, megbízások nyomon követése

-Szoros együttműködés a terület szakmai vezetőjével és a kereséseken dolgozó kollégákkal;

-A munkakör ellátása cégünk Budapesti központjában, de országos lefedettséggel

-Szakmai, egyetemi napokon, állásbörzéken való részvétel

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

-Rendelkezel szolgáltatás értékesítési tapasztalattal (HR szolgáltatás értékesítés kifejezett előny);

-Erős a kapcsolati hálód, vannak ötleteid az üzletszerzésre, ténylegesen ismered a piacot;

-Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel, nem jelent gondot egy külföldi partnerrel való szakmai beszélgetés

-Szeretsz autót vezetni, az utazási hajlandóságod a gyakorlatban is megállja a helyét;

- „B” kategóriás jogosítványod nem csak „dísz” a polcon

-jól kommunikálsz, az üzleties megjelenéssel és magatartással tudsz azonosulni

-Kedves, megnyerő, segítőkész a személyiséged;

-Nem okoz gondot sem az önálló, sem pedig a csapatmunka;

-Eredményorientált vagy, a megoldásokat keresed és nem a problémákat hangsúlyozod;

-Tulajdonosi szemlélettel végzed a munkád

-Erős, felhasználói szintű MS Office jártassággal bírsz;

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

-Humán szolgáltatás értékesítésében szereztél tapasztalatot

-Munkaerőközvetítésben szereztél tapasztalatot

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Korrekt  alapbér, ténylegesen elérhető, átlátható bónuszrendszer (tekintettel a piaci folyamatokra);

  • Céges autó magánhasználattal, tankoló kártya

  • Home office lehetőség

  • Hosszútávú, biztos lehetőség, egy stabil piaci pozícióval rendelkező vállalatnál

  • Lendületes, fiatalos csapat

  • Meglévő, stabil partnerhálózat

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.