Feladatok

Mivel fogsz foglalkozni?

A karbantartási vagy szerszámozási munkákhoz és folyamatokhoz az anyagok, alkatrészek és külsős szolgáltatások rendelkezésre állásának biztosításával megfelelő igénytervezéssel a költségek minimalizálása mellett.
Olyan pályakezdők jelentkezését várjuk akik érdeklődnek a beszerzési terület iránt.

1 éves határozott idejű szerződéssel keressünk munkatársunkat.

​Mik lesznek a feladataid?

  • Az  egyes területek felhasználási igényei alapján, továbbá szerződések, megállapodások alapján felmerülő anyagigények beszerzési feladatainak költséghatékony támogatása (anyagok specifikációja, árajánlatok beszerzése, POR-ok készítése, megrendelések elkészítése és kiadása, konszingaciós készlet karbantartása, beérkezés követése,
  • Kapcsolattartás az F&M terület munkatársaival, műszakvezetőkkel, termelés tervezőkkel.
  • Indirekt anyagok cikkszámozása, cikkszámoztatása, változások végrehajtása, rendszerben rögzítése
  • A hozzá tartozó cikkszámok felügyelete, karbantartása, a szükséges anyagoknál a folyamatos készlet biztosításának támogatása
  • Munkarendelések követése Maximo vagy Oracle rendszerben, kezelése, felmerülő igények megoldásának, és a rendszeres és ad-hoc riportálásnak támogatása
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, ajánlatok, rendelések kiadása és azok teljesítése kapcsán
  • Szolgáltatások és alkatrészek kiváltási folyamatának támogatása a gyorsabb beszerzési folyamat és a költségek csökkentése érdekében,
  • F&M Raktári folyamatok nyomonkövetése a készletadatok megbizhatósága érdekében,
  • Készleten lévő anyagkivételezések ellenőrzése nyomonkövetése, meglévők adminisztrációja, alkatrész újrarendelési pontok beállitása, karbantartása
  • Az F&M területi adatbázisok kezelése, ezek kiegészítése, frissítése
  • Az anyaggazdálkodó és indirekt beszerző munkájának támogatása.

Elvárások

Olyan Lányok és Fiúk pályázatát várjuk, akik az alábbiakkal rendelkeznek:

  • Legalább folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (előny: befejezett felsőfokú tanulmányok)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magyar és angol nyelvismeret
  • Logikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatszellemű magatartás, kooperatív hozzáállás, és nyitottság az új feladatok irányába,
  • Pontosság, preciz munkavégzés jellemzi a napi munkában,
  • Olyanok pályázatára számítunk, akik heti 40 órában tudnak állást vállalni

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: GE-CO Hungary Kft.