Munkatársat keresünk Irodavezető munkakörbe

Feladatok:

  • irodai munkafolyamatok és adminisztráció hatékony koordinálása és irányítása;
  • vezetők munkájának adminisztratív támogatása;
  • irodai asszisztens munkájának koordinálása;
  • telefonhívások fogadása, üzleti levelezés kezelése;
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel és az alvállalkozókkal;
  • szerződések nyilvántartása, kezelése;
  • kapcsolattartás és együttműködés a könyvelővel és a bérszámfejtővel;
  • minőségirányítási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • legalább 3 év irodavezetésben vagy asszisztenciában szerzett tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen: MS Office, levelezőprogramok, Adobe Acrobat;
  • önálló, lelkiismeretes, precíz és proaktív munkavégzés;
  • jó szervező- és kommunikációs készség;
  • megbízhatóság;
  • munkabírás.

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • változatos feladatok;
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (caféteria);
  • rugalmasan kezelt munkaidő;
  • fiatalos, dinamikus csapat, családias cégkultúra.

Munkaidő: teljes munkaidő (40 óra/hét)

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület, KFKI-telephely

Érdeklődés esetén fényképes, magyar nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet 2024. május 22-ig várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: NUBIKI Kft.