HR Vezetőt keresünk

Az Agrárközösség a folyamatos, töretlen fejlődés eredményeképpen ismét új kollégákat keres. Ha szeretne Ön is a magyar mezőgazdasági tanácsadói piac egyik vezető szereplőjénél dolgozni, akkor köztünk a helye.

Építsük fel együtt Magyarország legeredményesebb és legerősebb agrárszakértői csapatát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vezetés segítése HR stratégia kialakításában
  • Szellemi állomány teljes körű adminisztrációja
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás
  • Munkaerő toborzás és kiválasztás
  • Riportok, prezentációk, kimutatások készítése
  • HR rendszerben különböző modulok felügyelete, koordinációja, első számú adminisztrátoraként, munkavállalói/vezetői kérdések megválaszolása
  • Jogszabályi változások nyomon követése
  • Társterületekkel való kapcsolattartás
  • GDPR cégen belüli koordinálása
  • Hatósági és felügyeleti kapcsolattartás, auditok támogatása
  • Belső szabályzatok elkészítése, jelenlegi szabályzatok frissítése
  • Képzési rendszer megtervezése, képzések szervezése, lebonyolítása, hatékonyságmérése
  • Szervezetfejlesztési projektek koordinálása
  • Vezetők támogatása HR vonatkozású kérdésekben
  • Egyéb HR projektek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év munkaügyi adminisztráció területen szerzett tapasztalat (főleg fizikai állomány terén)
  • Erős munkajogi, bérszámfejtési ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Valamely HR/bérszámfejtő Szoftver tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Bejárástámogatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Home Office lehetőség

Egyéb juttatások:

  • Céges telefon
  • Céges laptop

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Agrárközösség Kft.