40 éves múltra visszatekintő zöldfelület-karbantartó, útkarbantartó, hóeltakarító és téli síkosságmentesítő eszközök tervezésével és gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépszerelő

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő),
  • Műszaki rajzolvasási készség,
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Mezőgazdasági gépszerelésben szerzett tapasztalat,
  • Hidraulikus rendszerek szerelésében, javításában szerzett tapasztalat,
  • Járművillamossági ismeret,
  • Darukezelői, targoncavezetői jogosítvány, C, E kategóriás jogosítvány,
  • Kreativitás, jó csapatmunka

Feladatok:

  • Az új gyártású berendezések dokumentáció szerinti összeszerelése,
  • Az összeszereléshez előkészített anyagok mennyiségi ellenőrzése,
  • Egyszerű minőségi ellenőrzések elvégzése az összeszerelésre váró alkatrészeken és a készre szerelt egységeken,
  • Elkészült termékek kiszállításra történő előkészítése, csomagolása,
  • Szükség esetén segítségnyújtás társosztályoknak,

, Megbízóról:,

Több mint 40 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás., Elsősorban különféle zöldfelület-karbantartó, útkarbantartó, hóeltakarító és téli síkosságmentesítő eszközök tervezésével és gyártásával foglalkoznak

Amit kínálunk:

  • Stabil, 40 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonú cég háttere,
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • Bérezés megállapodás szerint,
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Akár azonnali kezdés,
  • , Állás, munka területe(i):, Szakmunka, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY