Bajor partnerünk részére keresünk automatizált gyártósorra

GÉPKEZELŐKET

Feladatok

  • Gépek programozása, berendezések vizsgálata, időszakos felülvizsgálata, ezek dokumentálása
  • Karbantartási -és szerelési munkák önálló elvégzése
  • Kiemelt figyelem a minőségre vonatkozóan

Elvárások

  • (Mezőgazdasági) gépszerelő, gépkezelő, CNC/ lakatos/, autószerelő esetleg villanyszerelő végzettség.
  • Német nyelv szóban és írásban történő, magabiztos alkalmazása
  • 3 műszakos munkarend, hajlandóság hétvégi munkavégzésre
  • Műszaki rajz olvasása
  • Gondos, részletekre ügyelő munka morál, felelősségteljes gondolkodás
  • Jó kézügyesség és technikai szemlélet
  • Csapatmunkában jó együttműködési készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, kb. bruttó 2800 Euro/hó
  • Hosszú távú foglalkoztatás
  • Szállás, utazás szervezése
  • Németországban bejelentett munkaviszony egy nagy múltú cégnél, az IGZ GmbH-nál.
  • Magyar nyelvű segítségnyújtás a munkaviszony fennállása alatt
  • Pontos bérfizetés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát.
  • További információért hívja hétköznapokon a 00491787383641-es telefonszámot.
  • Munkatársaink készséggel állnak rendelkezésére!
Cégnév: IGZ GmbH