Feladatok

Nyíregyházi telephelyünkre keresünk gépkezelői munkakörökbe középfokú végzettséggel rendelkező munkatársakat több műszakos munkarendbe, fizikai munkára.

Elvárások

  • Nyitottság a tanulásra
  • Pontosság, precízitás
  • Jó munkabírás
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Rendezett munkakörülmények
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Teljesítmény bónusz
  • Csoportbónusz
  • Cafeteria
  • Év végi jutalom
  • Fizetett pihenőidő:
    • 12 órás munkarendben 70 perc
    • 8 órás munkarendben 40 perc
  • Támogatott munkába járás
  • Egyéb szociális juttatások
  • Folyamatos képzési lehetőségek
  • Egészségbiztosítás
  • Életbiztosítás

Céginformáció

A Michelin nyíregyházi gyárában prémium kategóriás, nagyteljesítményű és szuper-sport kategóriájú személyabroncsok készülnek. Az üzemeinkben előállított termékeket többek között olyan autógyártóknak szállítjuk, mint a Porsche, a Land Rover, a Ford vagy a Volvo.
A termékpalettánk része továbbá a mezőgazdasági gépekre gyártott Michelin és Kleber márkájú tömlők.

Ha érdekel az ajánlat, kattints a "Jelentkezem" gombra!

Cégnév: MICHELIN HUNGÁRIA ABRONCSGYÁRTÓ KFT.