A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Közv.. eng. sz.: 680-3/2012-0900

Gépkezelő
382

Feladatok

  • Gyártógépek feltöltése alapanyaggal
  • Berendezések, gépek beállítása és folyamatos működtetése
  •  A termelés zavartalanságának biztosítása
  • Legyártott termékek minőségének ellenőrzése és dokumentálása
  • Műszaki meghibásodások felismerése és a hibajelzések továbbítása műszakvezetőnek, műszaki támogatónak vagy mérnöknek

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki érdeklődés, beállítottság
  • Három műszakos munkarend vállalása
  •  Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  •  Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

Gondolkozz előre és ALAPOZD meg a 2024-es évet egy JÓL fizető munkahellyel!

Szeretnéd az ÚJ ÉVET annak tudatában indítani, hogy egy szuper munkahely vár?

Fontos számodra a szakmai ELISMERÉS és a TÁMOGATÓ, CSALÁDIAS közeg?

Értékeled, ha egyéb juttatásokban részesülsz bérezéseden FELÜL?

Amennyiben kérdéseinkre IGEN a válaszod -> JELENTKEZZ, és CSATLAKOZZ csapatunkhoz!

  • FIX alapbér amely végzettséggel és tapasztalattal ARÁNYOSAN, Veled való MEGBESZÉLÉS alapján kerül megállapításra!

Béren FELÜLI juttatás, ami már a BELÉPÉS NAPJÁTÓL JÁR:

  • BÓNUSZ rendszer
  • NETTÓ 240.000 Ft/év – CAFETERIA /3 havonta NETTÓ 60 0000 Ft kerül átutalásra SZÉP Kártyára) - Már a belépés napjától értékeljük a munkádat/
  • EMELT műszakpótlékok, már 14 órától:
    • 14:00-22:00 között: 30%
    • 22:00-06:00 között: 50%
  • BEJÁRÁSODAT támogatjuk:
    • autóval: 30 Ft/km
    • tömegközlekedéssel: 86% -ban
  • LEHETŐSÉG BIZTOSÍTOTT túlórára, amit kiemelkedően díjazunk!
  • VIGYÁZUNK az egészségedre - támogatjuk a sportolásodat!
  • MEGBECSÜLÜNK - minden hónap elején pontosan érkező fizetéssel számolhatsz!
  • SZÁMÍTUNK RÁD - határozatlan idejű munkaszerződést kötünk!
  • FIGYELÜNK RÁD - Hétfőtől-péntekig dolgozunk - Hétvégéket a családoddal töltheted!

Munkavégzés helye

Nagykőrös

Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.