A legkorszerűbb technológiát bevezető, kutatási, fejlesztési feladatokat is ellátó mezőgazdasági gépekhez alkatrészeket gyártó partnerünk

csapatába keresünk Gépészmérnök kollégákat.

És, hogy milyen feladatokat szánnak a mérnök kollégának?

  • Konstrukciós feladatok ellátása, gyártás támogatása
  • Műszaki rajz készítése
  • Együttműködés a beszerzés, gyártás, szerelés folyamatában
  • Műszaki megoldások kidolgozása

Mit fogunk nézni a jelentkezésnél?

  • Rendelkezel-e szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
  • Szereztél-e gyártásban, karbantartásban 3-5 év szakmai tapasztalatot
  • Van-e B kategóriás jogosítványod és hajlandó vagy-e utazni
  • Képes vagy-e nagyfokú önállósággal és rugalmassággal végezni a munkád
  • Kommunikációs szinten beszélsz-e angolul
  • Szereztél-e  gyártási tapasztalatot az autóiparban

Mi az, ami várni fog?

·Egy teljesen új gyártóüzem egy olyan cégnél,

·ahol a gyártás mellett nagy hangsúlyt helyeznek a kutatás-fejlesztésre is,

·stabilan, évtizedek óta működő vállalati háttér

·mely a legkorszerűbb technikát hozta el Magyarországra.

Jelentkezni önéletrajzzal tudsz a gepeszmernok@hr.viapan.hu-mail címen, ami után Ildikó fog visszajelezni a részletekkel és a kiválasztási folyamat fejleményeivel kapcsolatban.

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.