Miskolc a te helyed
Hajdúböszörményi Mezőgazdasági Zrt

Fejős állatgondozó

A Hajdúböszörményi Mezőgazdasági Zrt. a jogelőd Hajdúböszörményi Csillag mezőgazdasági Szövetkezet részleges átalakulásával 2001. február 27-én jött létre. A részvénytársaság mezőgazdasági tevékenységgel foglalkozik.  Keresünk a központi majorunkban tehenészetünkbe (4220 Hajdúböszörmény 35.sz főút Polgári útfél) megbízható, rugalmas szakembereket, új munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

Feladatok:

  • gépi fejés
  • állatok telepi mozgatása, napi rutin elvégzése
  • megfelelő higiénia biztosítása (fejőház, fejőgép, tőgy és személyi tisztaság)
  • fontos a tőgygyulladások, tőgystressz, tőgysérülések kialakulásának elkerülése
  • fejőgépek karbantartása, berendezések és higiénia ellenőrzése
  • ivarzó egyedek felismerése
  • segédkezés az állatorvosi, ill. egyéb kezeléseknél
  • állatállomány ápolási, leválogatási munkaműveletekben segítkezés.

Minden fejős gondozónak a munkavégzés során be kell tartani a HACCP rendszerben rájuk háruló élelmiszer-biztonsági és higiéniai előírásokat, valamint a gépekre, berendezésekre vonatkozó kezelési, karbantartási utasításokat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárások:

  • az állatokat jól kezelő, szerető
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • stressztűrő képesség
  • büntetlen előélet
  • egészségügyi alkalmasság, a fizikai munkavégzéshez szükséges erőnlét

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség (szarvasmarha gondozó, inszeminátor)
  • gyakorlat fejőgép kezelésében
  • szarvasmarha telepen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • nehézgép kezelői, traktor vezető jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, biztos munkavégzés
  • teljesítményarányos fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka

"Jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el önéletrajzát!

Cégnév: Hajdúböszörményi Béke Mezőgazdasági Kft.