BECK AND PARTNERS Kft.
Szeretsz értékesíteni? Szívügyed a mezőgazdaság?
Szívesen alapoznád meg szakmai karriered a talajfejlesztés területén?
Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Megbízónk folyamatosan bővülő termékpalettájával több évtizede javítja a talajok állapotát.
Tevékenységükkel hozzájárulnak a fenntartható gazdálkodáshoz és talajfejlesztéshez.
Nem csupán baktérium készítményeket gyártanak és forgalmaznak, hanem lehetőségeket teremtenek a mezőgazdaságban, amely egyszerre szenvedély, felelősség és elkötelezettség a számukra.
Az elmúlt évek során nemcsak piacvezetővé váltak, hanem közösséggé is, ahol a termelők és a termőföld szolgálata mindenek felett áll.
Mikrobiológiai tudásuk és talajjavító megoldásaik nem csupán termékek, hanem a jövő mezőgazdaságának alapjai.

Céljuk a talaj és a növények táplálása, a gazdálkodók sikerének megteremtése, hogy a termőföld mellett az álmaik is virágozhassanak.

Legyél része a változásnak és a fejlődésnek, ahol együtt, új dimenziókat nyithattok meg.
Csapatbővülés miatt keressük számukra új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Értékesítő / Tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékeik értékesítése (baktériumkészítmények, lombtrágyák)
  • Szaktanácsadói tevékenység
  • Kapcsolattartás a Partnerekkel
  • Kiállításokon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú agrár/mezőgazdasági végzettség
  • Növénytermesztési szakértelem
  • Értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egyéni teljesítményed utáni jutalékban részesülsz, aminek nincs felső határa
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Saját vállalkozásodat építheted
  • Önálló döntéshozatal
  • Termelői kör, stabil piaci pozíció
  • Rendszeres szakmai- és értékesítési képzés
  • Folyamatosan bővülő és megújuló termékek
  • Biztonság, emberközpontúság, összetartó csapat, nyugodt légkör
  • Munkádat megbecsülik - eredményeidet pedig értékelik

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helyei: Hajdú-Bihar és Baranya vármegyék
  • Munkaidő: Kötetlen időbeosztás
  • Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.