Céginformáció
Új értékesítő (Budapest) munkatársunkat keressük szolgáltatás és állvány üzletág csapatunkba. A munkakör célja a bérbeadási és értékesítési folyamatok támogatása az üzleti célok elérése érdekében, mellyel biztosítja az üzletág és a cég meghatározott bevételének elérését, növelését.
Ha te is szeretsz ügyfelek közelében tevékenykedni és fontosnak tartod, hogy partnereink elégedettek legyenek az általunk nyújtott szolgáltatásokkal, akkor a bérbeadás és értékesítési terület a legmegfelelőbb számodra. Te is szeretnél közéjük tartozni?
Cégünk, a Profirent Gépkölcsönző Kft. az ország legnagyobb gépkölcsönző társasága. Elsősorban építőipari, mezőgazdasági gépek bérbeadásával, és emellett eszközértékesítéssel is foglalkozunk. Küldetésünk, hogy különböző gépek, eszközök és megoldások biztosításával a lehető legjobb szolgáltatást és minőséget nyújtsuk ügyfeleink számára, hogy egyszerűbbé tegyük céljaik megvalósítását.
Mivel foglalkozunk, és mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?
A csapat nagyon sokrétű, és hozzájuk bátran lehet fordulni segítségért is. Nem csak a munkában, de a munkán kívül is egy összeszokott társaság, akiknél nagyon fontos, hogy jól érezzék magukat a mindennapokban, és ezzel a lendülettel tudják a munkájukat is végezni.
Fő feladataid közé tartozik a B2B ügyfélkapcsolattartás, valamint a rendezvény- és építőipari eszközbérletek értékesítése. Minden évben megtervezed a szükséges eszköz kapacitást a rendezvényszezonra. Bérleti szerződéseket kötsz meg és árajánlatokat készítesz a vállalatirányítási rendszerünkben. Társosztályokkal való kapcsolattartás (Logisztika, szerviz, raktár, telephelyek, üzletágak) és háttértámogatásuk, illetve a hóvégi számlázás előkészítése és számlák generálása MCS-ben (vállalatirányítási rendszerünkben) is a feladatod lesz. Támogatod a követelések kezelését és behajtási tevékenységeket, valamint alkalmanként BI -ból és excelből riportokat, kimutatásokat készítesz az üzletágunk részére.
A szolgáltatás és állvány üzletágat Sanyi vezeti, aki 20. éve csatlakozott a Profirent csapatához. Kiemelten fontos számára az elégedett ügyfél és hosszútávú kapcsolatokra törekszik partnereinkkel. Csapatával közösen azon munkálkodik, hogy a felmerülő ügyféligényeket maximálisan kiszolgálják. Vezetőként mindenben segítségedre lesz, ha kérdésed van nyugodtan fordulhatsz hozzá.
Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?
Ha legalább középfokú végzettséggel rendelkezel (műszaki/kereskedelmi),
Ha B2B értékesítésben szerzett tapasztalataid vannak,
Ha ügyfélorientált, proaktív hozzáállás, jó kommunikációs és tárgyalási készség és önálló munkavégzés, megbízhatóság jellemez,
Ha az office programokat magabiztosan használod,
Előny, ha gépbérlet /építőipari/rendezvény területen szerzett értékesítési/bérbeadási tapasztalatot szereztél, ha műszaki érdeklődésed, és alap gépismereteid vannak, ha nyitott vagy az új technológiák elsajátítása iránt. Ha vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett ismereteid vannak, ha B kategóriás jogosítványod és B2 szintű angol nyelvismereted van.
Miért éri ez meg neked?
- Az állás betöltése teljes munkaidőben (napi 8 órában) lehetséges, a munkaidő hétfőtől péntekig 7:00-15:30-ig tart.
- 100%-ban bejelentett, kiszámítható, korrekt bérezést kapsz, ahol minden hónap 5-ig garantáltan a számládra érkezik a munkabéred.
- 13. havi fizetésre is jogosult lehetsz, az érvényes 13. havi bér kifizetésének szabályzata szerint.
- Közösségi közlekedés esetében (MÁV, Volán) 100%-ban térítjük munkába járásodat, amennyiben Budapest közigazgatási határán kívülről érkezel. Gépkocsival történő munkába járás esetén 30 Ft/km-rel támogatjuk a bejárást, szintén a Budapest közigazgatási határán kívülről érkezőknek.
- Biztonságos és hosszú távú karrierlehetőséget kínálunk neked, hiszen cégünk az ország legnagyobb gépkölcsönző társaságaként több mint 30 éve szolgálja ki ügyfeleit.
- Biztosítjuk a munka és magánélet egyensúlyát, családbarát munkahelyet.
- Belépésedkor a munkavégzésedhez elengedhetetlen eszközöket, modern infrastruktúrát nyújtunk (céges telefon, laptop).
- Része lehetsz egy jó hangulatú, sokszínű csapatnak, amit évente több céges rendezvénnyel (tavaszi és őszi gasztrofesztek, közös fánkozás, fagyizás, bulik, karácsonyi parti) igyekszünk erősíteni, ahol a tanulás és a szórakozás is helyet kap.
- Parkolóval, ebédlővel, közösségi térrel rendelkező munkahelyet biztosítunk.
- A sport szerelmeseinek részvételi lehetőséget biztosítunk akár a Bécs maratonon is.