Pilótanélküli légijárművek értékesítésére szakosodott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (B2B területen - Drone2B)

Tárd ki a szárnyaidat és repülj velünk!
Ha érdekel a drónok világa, és szeretnél részt venni az iparág fejlődésében, akkor itt a helyed!

Ezekkel a képességekkel rendelkezel:

  • Legyél elkötelezett a dróntechnológia iránt
  • Ismerd fel a lehetőséget, érdekeljen az ügyfél valódi problémája és arra kínálj megoldást
  • Legyél stratégiai gondolkodású, proaktív és kitartó
  • Ne riadj vissza attól, ha az ügyvezetőt helyettesíteni kell (akár előadás tartásban, akár belső ügyekben)
  • Folyékonyan, tárgyalási szinten tud használni az angol nyelvet, számos nemzetközi konferencián is megfordulunk
  • Legyen vezetői tapasztalatod legalább 2-3 fős értékesítői csapatok irányításában
  • Legyenek mögötted sikeres projektek referenciák
  • Legyen meglévő, aktív kapcsolati hálód ipari és/ vagy mezőgazdasági területen

Mi vár rád a pozícióban?

  • Új üzleti lehetőségek azonosítása és kiaknázása a B2B szektorban (főként ipari és mezőgazdasági szegmensben)
  • Ügyfélkapcsolatok kiépítése és meglévő kapcsolatok tovább mélyítése a vállalat kulcsfontosságú partnereivel
  • Gyártói kapcsolattartás, új technológiai trendek követése, megoldásaink és újdonságaink kommunikálása különböző platformokon és fórumokon
  • Értékesítési stratégiák kidolgozása és végrehajtása, beleértve akár új piacra lépési terveket is
  • Értékesítési célok meghatározása és teljesítése.
  • Piaci trendek és versenytársak elemzése, jelentések készítése a tulajdonosok számára
  • Értékesítési csapat vezetése, motiválása és fejlesztése.
  • Részvétel iparági rendezvényeken, konferenciákon és kiállításokon, akár előadóként is képviselve a vállalatot.
  • A vállalati folyamatok fejlesztésében is számítunk meglátásaidra, szakértelmedre

Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?

  • Az alapító tulajdonos közvetlen beosztottjaként bejelentett piaci sztendereknek megfelelő alapbér
  • Saját költségek kitermelése felett progresszív, felülről nem korlázott ösztönző
  • Szakmai fejlődés és tanulási lehetőségek
  • Változatos, izgalmas projektek,
  • Céges gépjármű biztosítása, laptop, telefon
  • Irodai masszázst biztosítunk
  • AYCM partnerei vagyunk
  • Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények
  • Modern, kellemes munkakörnyezet
  • Lehetőség a leginnovatívabb dróntechnológiák piacra vitelére

Munkavégzés helye:
Országos (irodáink Budapest XI./ IX. kerületében találhatóak)

Ha úgy érzed, Te vagy a mi emberünk, küldd el fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével, illetve pár sorban írd le nekünk, miért szeretnél nálunk dolgozni.

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY