Építőipari és mezőgazdasági gépek kereskedelmével foglalkozó vállalatunk folyamatosan bővülő csapatába keresünk lelkes, adminisztratív területen jártas kollégát.

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Főbb feladatok:

  • Beérkező telefonhívások, e-mailek kezelése, kapcsolattartás partnerekkel, bérlőkkel
  • Árajánlatok készítése, közbeszerzési pályázatokhoz szükséges anyagok előkészítése
  • Kereskedelmi megállapodások adminisztratív lebonyolítása
  • Az értékesítő kollégák adminisztratív ügyeinek támogatása
  • Találkozók és utazások egyeztetése, szervezése
  • Segítségnyújtás különböző projektek és ad-hoc beszámolók készítésénél

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-2 év tapasztalat asszisztencia területen
  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office átfogó és elmélyült ismerete
  • Precíz, szabálykövető munkavégzés
  • Csapatjátékos attitűd
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • eredmény- és sikerorientált munkakörnyezetet
  • évek óta folyamatosan és intenzíven fejlődő cég vagyunk
  • hosszútávú stabil munkahelyre találsz nálunk

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Ha úgy érzed, magadra ismertél a leírásból, ne habozz, küldd el jelentkezésedet egy fényképes önéletrajzzal!

Kérjük, vedd figyelembe, hogy azokkal a jelöltekkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akik releváns pályázói a hirdetésünknek!

Cégnév: DM-KER KFT.