THOMAS DUVENBECK IMMOBILIEN INVEST Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Controller

8 országban, több mint 35 telephellyel és 5500 munkavállalóval a Duvenbeck vállalatcsoport Európa vezető nemzetközi logisztikai vállalatai közé tartozik. Mottónk „The Culture of Logistics“, a „Logisztika kultúrája”, amelyet neves autóipari, italgyártó, műanyagipari és mezőgazdasági gépeket gyártó megbízóink is igazolnak. Csapatunk erősítéséhez keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Budget készítése és a megvalósulás nyomonkövetése
  • Forecast készítés
  • Elhatárolások készítése és elhatárolások elemzése
  • Meglévő controlling módszerek fejlesztése
  • Egyéb controlling feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, pénzügyi végzettség előny
  • Pénzügyi ismeretek (mérleg, eredménykimutatás, Cash flow)
  • 2-3 év hasonló munkakörben (könyvelés/ controlling) szerzett tapasztalat, de örömmel fogadjuk talpraesett pályakezdők jelentkezését is
  • Kiváló MS Excel és SAP ismeretek előnyt jelentenek
  • Analitikus gondolkodás, motivált és rugalmas egyéniség
  • Jól kiigazodik a számok világában, szeret számokkal és nagy adatmennyiséggel dolgozni

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, nemzetközi cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Kimagasló cafeteria
  • Új, modern, fiatalos környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

9222 Hegyeshalom

Jelentkezés magyar és NÉMET nyelvű önéletrajz beküldésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva
Cégnév: THOMAS DUVENBECK IMMOBILIEN INVEST Kft.