Budapesti telephelyünkre keresünk autóvillamossági szerelő kollégát határozatlan időre, hétfőtől péntekig tartó munkavégzésre.

Autóvillamossági szerelő

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek

csatornatisztító célgépek, gépjárművek javítása, karbantartása.

Számunkra az ideális jelölt

  • autóvillamossági szerelő szakmunkás vagy autóelektronikai műszerész végzettséggel rendelkezik;
  • tehergépjármű javításban szakmai tapasztalatot szerzett;
  • csapatban és önállóan egyaránt felelősségteljes munkát végez.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány megléte;
  • targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezik.

Amit kínálunk

  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

Munkavégzés helye

Budapest, Kerepesi út

Cégnév: Fõvárosi Csatornázási Mûvek Zrt.