Petrányi-Autó Kft.

Autóvillamossági szerelő

Főbb feladatok, munkák

  • gépjármű diagnosztikai feladatok ellátása,
  • műszaki állapotfelmérés,
  • meghibásodott gépjárművek hibáinak feltárása, javítása,
  • megrendelés szerinti munkáknál a szükséges alkatrészek elsődleges elbírálása, kivételezése, beszerelése,
  • munkalapok és technikai adatlapok kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú szakirányú iskolai végzettség,
  • min. 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • márkaszervizben szerzett munkatapasztalat,
  • munkavégzés helyéhez közeli lakóhely.

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség,
  • teljes munkaidős munkaviszony,
  • versenyképes bérezés,
  • családias hangulat, humánus vezetés,
  • tapasztalt, segítőkész csapat,
  • szakmai képzések,
  • színvonalas, jól felszerelt műhely,
  • vállalati Lojalitás Program.

Kérjük, hogy a Jelentkezem gombra kattintva küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod bérigény megjelölésével!

Cégnév: PETRÁNYI-AUTÓ Kft.