EXEDY DYNAX Europe Kft.
Munkatársat keresünk

Általános karbantartó

pozícióba.
Az EXEDY DYNAX Europe Kft. 1993-ban alakult meg Tatabányán. Cégünk súrlódó betétek gyártásával foglalkozik, melyek személyautók, valamint építőipari-és mezőgazdasági gépek automata váltóiba kerülnek beépítésre. A termékfejlesztés, gyártás és forgalmazás során legfőbb törekvésünk a maximális vevői elégedettség elérése. Megrendelőink a világ leghíresebb autóipari vállalatai.

Főbb feladatok, munkák:

  • termelési gyártóberendezések karbantartása, javítása, hibák elhárítása
  • terv szerinti megelőző, illetve éves karbantartási tevékenységek
  • a termelő gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • dokumentációk kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • erős műszaki irányú érdeklődés (gépek, berendezések javítása)
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása
  • szakmunkás végzettség (gépipari szerelő/erősáramú berendezés szerelő/hegesztő/lakatos/gépi forgácsoló)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • villanyszerelő végzettség
  • pneumatikai/hidraulikai, PLC alapismeretek
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • emelőgép kezelő jogosítvány (targonca)
  • gyártó területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • megbízható, stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • családias légkör, támogató környezet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya

  • Önéletrajzát bérigénye megjelölésével várjuk.
Cégnév: EXEDY DYNAX Europe Kft.