Feladatok

  • A HUN-REN Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet állatháza az ország egyik legnagyobb, magas higiéniai szintű laborállatok tartására szakosodott intézménye, amibe állatgondozót keresünk azonnali belépéssel.

  • Feladatok: állatok gondozása: alomcsere, állatok ellátása, állatok adminisztrálása,mosogatás, genotipizáláshoz mintagyűjtés, takarítás, tisztántartás.

Elvárások

  • érettségi
  • állatgondozó, vagy mezőgazdasági,- vagy állattenyésztő technikus szakképesítés

Előnyt jelent

  • tapasztalat laborállatok tartásában
  • csapatban való hatékony munkavégzőképesség

Amit kínálunk

  • Végzettségtől és tapasztalattól függő versenyképes bérezést, szakmai fejlesztést, amelyben elsajátíthatod a magas higiéniai szintű állattenyésztést és gondozást.

  • Teljes munkaidejű, határozott idejű munkaviszony 3 hónap próbaidővel, mely kölcsönös megfelelés esetén hosszabbítható.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a következő dokumentumokat:
  • Önéletrajz bérigény feltüntetésével
  • Végzettséget igazoló dokumentumok
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati eljárásban résztvevők a pályázati anyagát megismerhetik, és hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.06.30
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.07.03
Cégnév: HUN-REN Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet