Agronómus

A Poly-Fruct Kft több, mint 2 évtizedes múltra visszatekintő szántóföldi növénytermesztéssel foglalkozó cég, jövőbeni céljaink eléréséhez keresünk növénytermesztési agronómust.

Új kollégánk feladata lesz:

  • Szántóföldi növénytermesztési munka szervezése
  • Termeléshez kapcsolódó napi operatív feladatok ellátása
    • Vetés és betakarítás idejének meghatározása
    • Talaj állapotának felmérése
    • Szakmai adatgyűjtés, elemzések készítése
    • Növényvédelmi feladatok koordinálása
  • Szükséges növénytermesztési műveletek felmérése, tervezése
  • Input anyag szükséglet felmérése, beszerzése, felhasználás ellenőrzése
  • Erőgépvezetők munkájának tervezése, szervezése, ellenőrzése, dokumentálása
  • A munka feltételeinek ellenőrzése, az akadályok feltárása, intézkedés vagy javaslattétel azok elhárítására
  • Hatékony kommunikáció a munkatársakkal
  • Gazdálkodással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása (AgroVIR-ben)
  • Tervek előkészítésében és végrehajtásában való közreműködés (vetési terv, növényvédelem, tápanyagellátás)

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, szakmai tapasztalat
  • Növénytermesztésben szerzett gyakorlat
  • Precíziós gazdálkodás kivitelezéséhez szükséges számítógépes alapismeretek
  • Önálló munkavégzés, eredménycentrikus gondolkodásmód
  • Magabiztos, felelősségteljes munkavégzés
  • Kitűnő problémamegoldó és szervezési készség
  • Precizitás, pontosság
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Folyamatos nyitottság az új technológiák, technikát megismerésére, bevezetésére
  • Lelkes és elkötelezett hozzáállás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, outlook)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Növényorvosi, növényvédelmi szakmérnöki végzettség
  • Azonos munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Innovatív gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos képzések
  • Cégautó

Munkavégzés helye:

Városföld.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Növényorvos

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajza mellé kérjük csatolja motivációs levelét, melyet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.

Cégnév: Poly-Fruct Kft.